Posted on: 04.03.2020 Posted by: Aurelia Kusz Comments: 0

DJI Mavic PRO jest tak fajny, że patrzy na inne modele z góry! Nie jest tajemnicą, że drony są nową erą dla fotografów i wideografów, ponieważ możliwość fotografowania z lotu ptaka jest fascynująca.

Firma DJI od samego początku produkowała rozwiązania, które zadowolą nie tylko miłośników zabawy, ale także profesjonalnych operatorów. Nowy model Mavic PRO to nowe możliwości fotografowania.

Nie musisz długo uczyć się latania i koncentracji – inteligentny system lotu zachowuje się bezbłędnie wszędzie, od mieszkania po otwarte przestrzenie z przeszkodami w powietrzu.

DJI Mavic PRO może wykrywać przeszkody i latać nimi, jest w stanie śledzić poruszające się obiekty i latać za nimi, a także utrzymywać określoną wysokość z dużą dokładnością. Model nagrywa wideo w rozdzielczości 4K, a także robi zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli z obsługą Adobe RAW. Kamera drona jest obrotowa i może być sterowana z daleka.

DJI Mavic Pro można łatwo kontrolować za pomocą smartfona za pomocą doku marki.

Model jest w stanie przesyłać strumień wideo w HD/ Full HD w promieniu 7 kilometrów, więc oglądanie świata oczami ptaka jest teraz łatwiejsze!

Czas lotu wynosi do 27 minut, co jest kolejnym rekordem i brzmi imponująco, szczególnie biorąc pod uwagę zwartość drona.

Na ekranie telefonu możesz śledzić wszystkie informacje i sterować lotem lub zaufać wbudowanemu pilotowi, z którym film zrobiony przez drona będzie płynny i bardzo wysokiej jakości, tak jak cały hollywoodzki zespół pracował z Tobą, a dron wyląduje tuż przed tobą!

Ogromne możliwości i łatwość obsługi – to idealne połączenie ma teraz nazwę: DJI Mavic Pro!

Wszystkie urządzenia i akcesoria DJI w sklepie Big Geek są certyfikowane (Rostest) i sprzedawane z zastrzeżoną gwarancją od DJI. Okres gwarancji na różne modele i akcesoria może się różnić i jest zgodny z ustalonym przez producenta (DJI) produktem przeznaczonym do sprzedaży na terytorium Federacji Rosyjskiej