Posted on: 06.03.2020 Posted by: Aurelia Kusz Comments: 0

Inteligentny dom nie jest możliwy bez inteligentnego oświetlenia. Lampa Sufitowa Xiaomi Yeelight pasuje do takiej definicji jak najlepiej.

Ten duży futurystyczny żyrandol o średnicy 0,65 m zmieści się w każdym wnętrzu i będzie szczególnie dobrze komponować się z przestronnymi jasnymi pomieszczeniami pełnymi innych inteligentnych gadżetów, a ponieważ grubość tego pokoju latającego spodka to tylko 15 cm-bić głową wysokich członków rodziny po prostu nie będzie, a pomieszczenie będzie wydawać się wizualnie wyższe.

Oprawa działa na diodach LED, co nie jest zaskakujące, a jasność 3500 lumenów jest w przybliżeniu równa pięciu żarówkom 60 watów, ale zużycie energii w lampie Xiaomi jest mniejsze niż nawet jeden wspomniany wynalazek Edisona.

Ale co jest Mądrego w tej lampie? Po pierwsze, możesz samodzielnie dostosować temperaturę barwową oświetlenia od zimnej do ciepłej, a także zmienić jasność. Po drugie-Lampa sufitowa LED to 2 lampy w jednym: kolorowe oświetlenie stworzy wyciszone światło akcentujące na specjalne okazje.

Jasność żyrandola można również kontrolować, a wszystko bezpośrednio ze smartfona!

Istnieją również różne scenariusze (praca nad zegarem, Lampka nocna, itp.), a wygodna aplikacja od Xiaomi, dostępna pod iOS i Androidem, najprawdopodobniej już wiesz.

Oprawa ma żywotność 25000 Godzin, jest chroniona przed kurzem zgodnie ze standardem. IP50, i usunąć go, na przykład, aby wytrzeć nie jest łatwe, ale bardzo proste-tylko dwa zatrzaski. W sklepie Biggeek można kupić lampę sufitową Xiaomi Yeelight 650mm w okazyjnej cenie i z wygodną dostawą do Moskwy, Moskwy i wszystkich regionów Federacji Rosyjskiej.