Posted on: 18.03.2020 Posted by: Aurelia Kusz Comments: 0

Tylko kolumna-nudne. Inteligentny głośnik z asystentem głosowym-brzmi ciekawiej. Niech Google Home mini nie ma setek (a nawet dziesiątek) watów mocy – jest to bardzo przydatny gadżet domowy.

Mała, stylowa (nie bój się tego słowa, Kochanie) kolumna z przyjemnym wykończeniem z tkaniny będzie w stanie powiedzieć pogodę, przetłumaczyć wszystko z angielskiego na Rosyjski przez Google Translate, znaleźć potrzebne informacje i wiele więcej. Jak ją kontrolować?

Po prostu zapytaj.

Przyciski Home mini niewiele – wszystkie główne funkcje są przeznaczone do sterowania głosem.

Na obudowie znajdują się dwie sekcje z powierzchnią dotykową (która nie jest widoczna) do sterowania głośnością, a także przycisk wyciszenia mikrofonu. Kolumna działa tylko z sieci, ale nie ma w niej żadnych złączy-21 wiek, technologia bezprzewodowa.

Gdy mikrofon jest włączony, głośnik słucha poleceń przez cały czas. Średnica inteligentny głośnik tylko 10 cm

Dźwięk Home Mini, choć nie bardzo silny, ale ma na celu 360 Stopni, Ze względu na położenie głośników, więc pokój będzie dobrze słyszalny z dowolnego miejsca.

Dolna powierzchnia pokryta jest warstwą antypoślizgową, dzięki czemu można umieścić Google Home Mini w dowolnym miejscu. Głośnik ten może być również używany do sterowania systemem inteligentnego domu, jeśli obsługuje Asystenta Google. Innym interesującym przypadkiem użycia jest wraz z Chromecastem. Połącz dwa wspaniałe gadżety z Google b steruj telewizorem za pomocą poleceń głosowych: nie musisz już szukać tego pilota!